O nas

Agencja Zatrudnienia Start Work jest rodzinną firmą działającą od 2014 roku. Naszą działalność opieramy oddelegowanie opiekunek i opiekunów osób starszych do Niemiec. Przy udziale i pomocy sprawdzonych koordynatorów na terytorium Niemiec,dbamy o naszych współpracowników podczas pracy w Niemczech.Naszym zadaniem jest wyszukanie odpowiednich ofert pracy zgodnych z oczekiwaniami pracowników oraz koordynacja wyjazdu i ich pobytu w Niemczech.

WIZJA

Naszym zadaniem jest zagwarantować naszym współpracownikom jak najlepszy komfort pracy oraz zapewnić legalną formę zatrudnienia.

MISJA

Zdajemy sobie sprawę, iż opieka nad osobami starszymi jest pracą bardzo odpowiedzialną i wymagającą przede wszystkim w aspekcie psychicznym i emocjonalnym, dlatego my jako firma delegująca staramy zapewnić naszym współpracownikom komfort pracy na miejscu, odciążając ich w zakresie koordynacji pobytu oraz legalizacji zatrudnienia.

Swoją działalność opieramy na zaufaniu i zadowoleniu naszych pracowników dbając o przyjazną atmosferę oraz o poniższe wartości:

 

S – SZACUNEK

T – TROSKA

A – AUTENTYCZNOŚĆ

R – RELACJE

T – TRANSPARENTNOŚĆ

 

W – WIARYGODNOŚĆ

O – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

R – RZETELNOŚĆ

K – KONCENTRACJA

 

S – SZACUNEK do ludzi i sumiennie wykonanej pracy
Wzajemny szacunek oraz indywidualne podejście do każdej osoby, buduje trwałe relacje oraz stabilną współpracę.

T – TROSKA o współpracowników

W trosce o naszych współpracowników jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę oraz gwarantujemy wsparcie poprzez mediację i pomoc w rozwiązaniu nieporozumień lub konfliktów, mogących pojawić się podczas wyjazdu i pracy z podopiecznymi.Wasze problemy to również nasze problemy.

A – AUTENTYCZNOŚĆ działalności potwierdzona 5 letnim doświadczeniem
5-letnie doświadczenie na rynku opieki w Niemczech potwierdza naszą autentyczność jako firmę zatrudniającą i delegującą osoby do opieki w Niemczech.

R – współpraca oparta na szczerych RELACJACH

Dbamy o pozytywne relacje z naszymi pracownikami, co gwarantuje przyjazną atmosferę, uprzejmość i dalszą chęć współpracy. Nasza działalność ma ułatwić pracę osobom opiekującym się podopiecznymi w Niemczech- to po naszej stronie znajduje się załatwienie formalności związanych z wyjazdem i legalizacją pobytu w Niemczech.Nasi współpracownicy mogą być spokojni o wsparcie podczas pracy na miejscu w Niemczech.

T – TRANSPARENTNOŚĆ
odprowadzanych składek

Współpracowników informujemy o wysokości i rodzaju odprowadzonych składek do ZUS i podatków do Urzędu Skarbowego poprzez informacje wykazane na rachunkach.

W – WIARYGODNOŚĆ działalności firmy

Posiadamy wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 10667, co dowodzi naszej wiarygodności.

O – ODPOWIEDZIALNOŚĆ
za koordynację całego zlecenia
Bierzemy na siebie odpowiedzialność za dopasowanie odpowiednich ofert pracy dla pracownika oraz zapewnienie legalnej formy zatrudnienia, zgłoszenie do ZUS, wydanie zaświadczenie A1 i kraty EKUZ, zagwarantowanie prywatnego ubezpieczenia medycznego dla stałych współpracowników, organizowanie przejazdów oraz pokrycie ich kosztów, mediacje z rodziną niemiecką, naliczanie wynagrodzeń, wystawianie zaświadczeń o dochodach np. do banku lub instytucji MOPS, obsługa zajęć komorniczych, wystawiane zaświadczeń do emerytury, procesowanie zwolnień lekarskich.

R – RZETELNOŚĆ
w rozliczaniu z pracownikiem

Gwarantujemy terminowe wypłaty wynagrodzenia, odprowadzenie składek, społecznych, emerytalno-rentowych, zdrowotnych i dobrowolnych składek chorobowych.

K – KONCENTRACJA na lojalnych współpracownikach
Osoby stale z nam i współpracujące mają zagwarantowane prywatne ubezpieczenie medyczne. Współpracownicy, którzy jadą pierwszy raz do niemieckiej rodziny mają trudniej, dlatego jeśli planują wrócić w to samo miejsce, dajemy możliwość pierwszeństwa przy dobieraniu terminów kolejnych zleceń/ przyjazdów.

  Szukasz pracy w opiece w Niemczech?

  Napisz do nas, odezwiemy się w przeciągu 24h.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email

  Nr telefonu (wymagane)

  Znajomość j. niemieckiego

  Doświadczenie

  Chcę otrzymywać oferty pracy na mój adres mailowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją odpowiedzi na zadane zapytanie. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Zadzwoń do nas lub Wyślij sms „OPIEKA”